Turnaj Kostelec na Hané 28.4.2012

Družstva: Kostelec na Hané, TJ Sokol II Prostějov, Tatran Litovel „A“

1. zápas s Prostějovem jsme prohráli 17 : 21. Nedodržení pokynů trenéra a chyby v obraně = prohra ve vyrovnaném utkání.
  2. zápas s Kostelcem 3 : 9, (po poločase 3 : 3), utkání s naší mírnou převahou hlavně v první půli, ale vylámali jsme si zuby na asi 160 cm vysokém brankáři soupeře. Hlavně z křídel bylo asi 30 cm nad hlavou jediným možným prostorem pro branku a tam jsme se trefit nedokázali. Po střelách jsme se „kochali“ a obdrželi asi 2 nebo 3 branky z trháku. Navíc 2 tyče Míši Kalabisové.
  3. zápas s Litovlí 9 : 12, v poločase jsme vedli, ale únava byla znát – 50 kg „drobci“ soupeře nás stáli mnoho sil. Navíc opět 2 tyče Míši a 1 branka z brankoviště Toma.

Zklamali naši dva hráči, kteří od rána soutěžili hned za 2 kategorie hasičů. Poslední zápas neměli dost sil. Nebo snad strach či truc? Chyběla zraněná Danielka, na střídání jsme měli jen 2 hráče.

Branky:     Michal Coufal          1 (pouze 2. poločas s Litovlí, jinak chytal !!)